Korona Ziemi
Strona Główna
Aconcagua
Plan wyprawy
Sponsorzy
O mnie
Media

Moje wyprawy:


MontBlanc - Francja
4807 m.n.p.m. (11.8.2007r)

MontBlanc


Kilimanjaro - Tanzania
5865 m.n.p.m. (9.9.2008r)

Kilimanjaro


Aconcagua - Argentyna
6962 m.n.p.m. (w realizacji)

AconcaquaAconcagua

Sponsorzy

Miejsce bardzo szczególne gdyż tak naprawdę tylko dzięki sponsorom wyprawa może dojść do skutku. Dotychczas wyprawę wspierały jaworznickie firmy: ART-COM, KLAKSON, NET-COM, Energomer.

Chciałbym znaleźć sponsora tutularnego, a więc firmę której nazwa widniałaby w nazwie wyprawy. Warunkiem jest uczestnictwo w sponsorowaniu wyprawy w 65 %.

Można sobie zadać pytanie po co wykładać pieniądze na "wakacje" jakiegoś małolata ;) Sponsoring takiej wyprawy to przedewszystkim wirtualne w niej uczestnictwo. Wsparcie wyprawy to promocja marki, zwiększenie „dynamiczności” jej wizerunku. Wielkie marzenia, wielka wyprawa, wielkie osiągnięcia – temat jest interesujacy dla odbiorców marki. Ciekawy temat powoduje, że wyprawa wielokrotnie pojawiała się w mediach i to nie tylko lokalnych, a także ogólnopolskich.

Po wyprawie odbywają się spotkania z mieszkańcami które przyciągają wielu zainteresowanych. W roku 2008 roku takie spotkania wypełniły po brzegi salę teatralną MCKiS, a także salę kameralną Biblioteki Miejskiej w Jaworznie będąc najbardziej obleganymi spotkaniami z mieszkańcami jakie się odbyły w tych miejscach. Na spotkaniach wielokrotnie pojawia się informacja o sponsorach, a na zakończenie możliwość ufundowania gadżetów dla mieszkańców. Zapowiedzi, relacje, a także wspomniania z wyprawy to kilkadziesiąt materiałów redakcyjnych w których pojawią się informacje o firmie.

Jeśli zechciałbyś pomóc w organizacji tego fantastycznego przedsięwzięcia to proszę o kontakt: tel. +48662020866 (Sebastian Pycia)
   

Sponsorzy:

TU MOŻE BYĆ TWOJE LOGO :)Korona Ziemi © 2007-2009

Artykuły tematyczne |